Mokykla, siekdama ugdymui panaudoti gyvenamosios aplinkos kontekstą, yra parengusi projektą „Mažosios Lietuvos istorijos ir kultūros paveldas ugdymo procese“, kuris yra tęstinis ir nenutrūkstamas. Viena šio darbo sudedamųjų temų „Mažosios Lietuvos senoviniai vaikų žaidimai“. Mokiniai atliko tiriamąjį darbą: apibendrino interviu būdu sukauptą medžiagą, analizavo ir patys išbandė senovinius vaikų žaidimus. Šio darbo taikymas ypač populiarus pradinėse klasėse. Organizuojant Socialinio emocinio ugdymo dieną šeštos klasės mokiniai projektą pristatė
pradinukams. Papasakojo apie praėjusio šimtmečio vaikų kasdienybę, žaislus ir jų įsigijimo būdus, išmokė žaisti senovinius žaidimus, kurių metu ieškota ryšių tarp praeities ir dabarties.
Žaidimai pradinukams kėlė nuostabą ir susidomėjimą, aktyvumą ir norą kartoti. Bendravimo ir bendradarbiavimo modelis: vyresnieji − mažesniesiems suteikė galimybę patirti empatijos jausmą, mokymąsi veikti komandoje, palaikyti vienas kitą ir taip stiprinti mokyklos bendruomenės ryšius.