Birželio 17 d. mokiniai lankėsi Telšių miesto muziejuje “Alka”. Susipažino su šio krašto gamta, žmonių buitimi bei turtinga meno kūrinių kolekcija. Dalyvavo edukacijoje “Praeities atspaudai: nuo fosilijos iki kūrybos”. Edukacijos metu sužinojo, kas yra fosilijos ir kaip jos susidaro.
