2023 m. lapkričio 15 d. Ketvergių pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai kartu su karjeros specialiste Gytaute Mačiulaite lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre.

Tai buvo pažintinis vizitas, kurio metu mokyklos Plėtros skyriaus vedėja Žaneta Rebrovaitė mokinius supažindino su įstaigos siūlomomis floristo, siuvėjo, sukirpėjo – konstruktoriaus, kirpėjo, kompiuterinių tinklų aptarnavimo techniko, PHP programuotojo profesijomis bei jų mokymosi aplinka. Mokiniai aplankė ir Klaipėdos technologijų mokymo centre esantį inžinerijos skyrių, kuriame skyriaus vedėja Loreta Maželienė išsamiai papasakojo apie automobilių kėbulų bei transporto priemonių remontininkų, suvirintojo ir kitas jų populiarias profesijas bei parodė, kaip profesinėje mokykloje praktiką atlieką jų mokiniai.

Šiais metais dešimtokai dar planuoja aplankyti ir kitas profesinio mokymo įstaigas veikiančias Klaipėdos apskrityje, kad galėtų iš arčiau susipažinti su profesijų pasiūla ir pasirinkti sau tinkančią ugdymo įstaigą tolimesniam mokymuisi kitiems mokslo metams.