Main Menu Top Menu

Naujienos

Naujienos

Lietuva skaito

Gegužės 7 d. vyko integruotos bibliotekininkės ir lietuvių kalbos mokytojos pamokos – įsitraukimas į akciją „Lietuva skaito“, skirtą spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Skaityti daugiau »

Tarptautinis projektas

Gegužės 2-7 dienomis 15 aštuntos klasės mokinių kartu su bendraamžiais iš Lenkijos, Danijos ir Latvijos dalyvavo jungtinėje NordPlius Junior ir Erasmus+ projektų stovykloje. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pažinti kitų šalių kultūrą, bet ir patobulinti anglų kalbą, užmegzti naujas draugystes.

Skaityti daugiau »

Pirmosios pagalbos praktinis užsiėmimas

Gegužės 8 dieną, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste praktiškai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą sau, draugui ar kitam šalia esančiam žmogui. Vaikai sužinojo, ką reikia daryti, kai žmogus susižeidžia tam tikrą kūno dalį, nusidegina karštu daiktu, užspringsta,

Skaityti daugiau »

Kūrėjo kodas

Šių metų balandžio 25 d. penkios mūsų mokyklos mokinės pabandė iššifruoti ir atrakinti konkurso-festivalio „Kūrėjo kodas“ užraktą. 8a klasės mokinei Emai Dužinskytei pavyko – laimėjo nominaciją už konkurso temos interpretaciją ir kūrybiškumą. Sveikiname ir džiaugiamės mokinės pasiekimais.

Skaityti daugiau »

Įdomioji fizika

8a, 8b ir 9 klasių mokiniai fizikos pamokoje mokėsi įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Naudodamiesi schemomis mokiniai savarankiškai jungė elektros grandines (su šviesos, garso efektais), eksperimentavo su įvairiomis medžiagomis ir tikrino jų laidumą elektros srovei.  

Skaityti daugiau »

Aktualu

Tvarkaraščiai

Visa informacija apie pamokų, atostogų, autobusų ir kitus tvarkaraščius

Tėvams

Aktuali informacija apie priėmimą ir teikiamos paslaugas mokyklos

Nuotolinis ugdymas

Nuotolonio ugdymo tvarkos ir kita aktuali medžiaga

Mokinių pavežėjimas

Mokykla organizuoja mokinių atvežimą ir parvežimą

Maitinimas

Maloniai kviečiame susipažinti su įstaigos maitinimo valgiaraščiumi

KAIP MUS RASTI?