
Orientacinės varžybos
Mokyklos komanda, sudaryta iš trijų devintos klasės mokinių ir etikos mokytojos Ramintos, dalyvavo Klaipėdos miesto ir regiono 8–9 klasių orientacinėse varžybose „Mano mieste…“ Varžybų metu dalyviai atliko įvairias užduotis, susijusias su istoriniais, architektūriniais, kultūriniais ir gamtiniais objektais Klaipėdos mieste. Renginys skirtas




