Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla
Pasiekimai 2014—2015 m. m.
Pradinės klasės:
- Tarptautinis informatikos ir IT konkursas „Bebras” – I. Petkevičiūtė – 2 vieta rajone, A. Petkevičiūtė – 3 vieta rajone.
- Matematikos „Kengūra” – 1 klasės mokiniai 2–6 vietos rajone; A. Gužauskis (2 klasė) – 8 vieta rajone.
- Anglų kalbos „Kengūra” – I. Petkevičiūtė (4 klasė) – auksinis diplomas; G. Borisiuk, L. Zajauskas (5 klasė) – oranžiniai diplomai.
- Rajono konkursas „Sveiki dantys” (3 klasė) – 3 vieta.
- Klaipėdos apskrities konkursas „Gamtos labirintai” (3 klasė).
- Pradinių klasių anglų kalbos konkursas rajone – 3 vieta.
5–10 klasės
- Rajono lietuvių kalbos olimpiada − P. Petkevičius – 5 vieta; F. Mažeikaitė – 2 vieta.
- Respublikinis rašinių konkursas Nepriklausomybės dienai pažymėti – G. Mikutaitė – 3 vieta.
- Rajono organizuotas etninės kultūros festivalis − konkursas „Tramtatulis” − M. Narkutė atrinkta į regiono konkursą.
- „Kalbų kengūra” – E. Rimkus – auksinis kengūros diplomas; G. Mikutaitė – auksinis kengūros diplomas.
- Projektas „Švari kalba–švari galva” – G. Mikutaitės rezultatas – 99 proc., pateko į antrą turą, pakvietimas į LR Prezidentūrą.
- Konkursas „Lietuvos vaikai kuria pasakas” – M. Narkutės kūrinys pateko į 8 Lietuvos vaikų pasakų knygą.
- Rusų kalbos „Kengūra” – L. Topkasov (7 klasė) – auksinis diplomas.
- Anglų kalbos „Kengūra” – E. Liorančas(6 klasė) – sidabrinis diplomas.
- Anglų kalbos konkursas „Olimpus 2015″ – II laipsnio diplomas 6–9 klasių mokiniams.
- Anglų kalbos konkursas „Protų mūšis” – 5 vieta.
- Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis” – I. Stadalinkaitei diplomas už labai gerai įvertintą iliustraciją.
- Matematikos „Kengūra” − 10 mokinių pateko į rajono geriausių dešimtuką: L. Zajauskas – 3 v., J. Vendelis – 4 v., L. Gužauskis – 1 v.
- Istorijos „Kengūra” – M. Narkutė (5 klasė) – auksinis diplomas, M. Breivė (6 klasė) – auksinis diplomas, A. Mockus (6 klasė) – auksinis diplomas.
- Geografijos „Kengūra” – P. Petkevičius (7 klasė) – auksinis diplomas, L. Gužauskis (7 klasė) – sidabrinis diplomas.
- Geografijos olimpiada „Mano gaublys” – P. Petkevičius – 1 vieta.
- Dailės olimpiada „Lietuvos dvarų istorija” – I. Mingėlaitė.
Kiti pasiekimai:
- Respublikinė konferencija „Augu sveikas ir saugus” – G. Mikutaitė, I. Stadalninkaitė – 4 vieta.
- Rajono šokių festivalis „Šokio sūkury” – padėkos raštas.
- Rajono festivalis – konkursas „Augino močiutė” – E. Oblačinski.
Savanorystės projektai:
- Viešnagė Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Carito senelių globos namuose – „Nenuoramų” klubas.
- Viešnagė Klaipėdos „Smiltelės” vaikų namuose – „Nenuoramų” klubas ir trečiokai.
- „Pyragų diena” 2014 – Išsipildymo akcija 2014 – paaukota 70 eur.
Bendradarbiavimo ir partnerysčių renginiai
- Kultūrinių mainų projektas su Kelmės r. Vidsodžio pagrindinės mokyklos bendruomene.
- Žemaitijos (Telšių m. Germanto), Aukštaitijos (Panevėžio m. Vyturio) ir Mažosios Lietuvos (Ketvergių) mokyklų pedagogų susitikimas etnokultūros klausimais Telšių miesto Germanto pagrindinėje mokykloje.
Projektai mokykloje:
- Neformaliojo švietimo projektas, skirtas etnokultūros metams. Vaikų teatras „Aš moku augti” − premjera „Muzikantas, velnias ir perkūnas”.
- „Nenuoramų” klubo organizuotas „Vaikų kūrybos kino festivalis”.