Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla
Pasiekimai 2013–2014 m. m.
Pradinio ugdymo pasiekimai:
IT konkurse „Bebras“. Rezultatai Klaipėdos r. savivaldybėje:
Indrė Petkevičiūtė (3 kl.) – 2 vieta;
Agnė Petkevičiūtė (3 kl.) – 3 vieta;
Lukas Zajauskas (4 kl.) – 3 vieta;
Egita Rimkutė (4 kl. ) – 4 vieta;
Fausta Mažeikaitė (4 kl.) – 5 vieta;
Monika Narkutė (4 kl.) – 9 vieta.
Matematikos ,,Kengūra 2014“ (1 – 4 klasių mokiniai) – 2014-03-20. Rezultatai Klaipėdos r. savivaldybėje:
1 klasės mokinė Šurkutė Aida – 6 vieta;
2 klasės mokinė Novelė Egertaitė – 5 vieta;
3 klasės mokinė Agnė Petkevičūtė – 3 vieta.
,,Kalbų kengūra 2014“ (dalyvavo šeši 3 – 4 klasių mokiniai):
3 klasės mokinė Deimilė Levokaitė – Auksinės Kengūros diplomas;
4 klasės mokinys Lukas Zajauskas – Sidabrinės Kengūros diplomas.
3 – 4 klasės mokinių komanda dalyvavo anglų kalbos konkurse ,,CALANDER“, laimėjo 3 vietą (2014-04-01).
4 klasės mokiniai dalyvavo „Mažųjų knygų bičiulių festivalyje“ 2014 (2014-05-30).
Dalyvavimas respublikoje organizuotuose projektuose:
Alma litera projektas „Augu skaitydamas“ (2013 m. rugsėjo 18 – 25 d.) – 4 klasės mokiniai;
Projektas Tarptautinei tolerancijos dienai pažymėti ,,Tolerancijos gėlė“ (2013- 11-15);
Tarptautinė programa ,,Zipio draugai“ (1 klasės mokiniai – 2013-2014 m. m.;
Veiksmo savaitė“ BE PATYČIŲ 2014” (1- 4 klasių mokiniai) (2014 m. kovo mėn. 24 – 28 d.;
,,Mes rūšiuojam“.
Mokyklos inicijuoti projektai:
„Ruduo – spalvų aruodas“ (2013-10-22);
Viktorina ,,Žinau – moku – galiu“ (2014-02-07);
Bendradarbiavimas su Klaipėdos r. Šiūparių pagrindine mokykla ,,Pasakų šalyje“ (2014-02-28);
Socialinis projektas ,,Į vaikų globos namus su knyga“ (2,4 klasės mokiniai) (2014-04-09).
Tradiciniai renginiai:
Netradicinė ugdymo diena ,,Kaip smagu – mes vėl kartu“ (2013-09-06);
Adventinė popietė (2013-12-09);
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena;
Popietė, skirta Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti (2014-02-14);
,,Amatų mugė“ (014-03-03);
Kovo 11-ajai paminėti skirta popietė ,,Aš ir mano Lietuva“; ( 2014-03-10);
Akcija ,,Darom 2014“;
Šeimos dienai skirtas renginys ,,Graži mūsų šeimynėlė“ (2014-04-16);
Ekologinė- edukacinė išvyka prie Baltijos jūros;
Popietė ,,Vaikystės takeliu mes skubame užaugti“ (2014-05-30);
Popietė, skirta vaikų gynimo dienai paminėti ,,Būk sveika, vasara“ (2014-05-30).
Humanitarinio, meninio, dorinio ugdymo pasiekimai
Kalbų ,,Kengūra“:
G. Mikutaitė – lietuvių k. oranžinis diplomas;
J. Jakštas – lietuvių k. oranžinis diplomas;
D. Levokaitė – anglų k. auksinis diplomas;
L. Zajauskas – anglų k.sidabrinis diplomas.
„Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:
Teksto iliustracija – G. Mikutaitė, I. Stadalninkaitė;
Vertimas iš anglų kalbos – G. Mikutaitė;
Vertimas iš rusų kalbos – G. Mikutaitė, I. Stadalninkaitė, E. Rimkus, J. Dargužis, K. Kuprinskaitė, S. Šlepavičius.
Rajono lietuvių kalbos olimpiada:
A. Stonkutė – 3 vieta;
L. Gužauskis – 5 vieta;
G. Mikutaitė – 1 vieta;
G. Maciulevičiūtė – 7 vieta;
S. Šlepavičius – 4 vieta.
Pradinių klasių anglų k. konkurse ,,Calendar“ 3 vieta.
Anglų k.konkursas ,,Olimpinių žaidynių istorija“ 8 klasė.
Rašinių konkursas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti – diplomas D.Butkui (mokyt. Č. Mikužienė).
Respublikos organizuoti projektai:
,,Diena kitaip 2014“ – R. Urmonienė;
Piešinių konkursas ,,Nyderlandai: mano svajonių karalystė“ – V. Stumbrienė;
PZU konkursas ,,Piešiu Kalėdas“ – V. Stumbrienė;
Vaikų piešinių konkursas ,,Aš,, Cartoon Network‘ šalyje“;
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė“ (zoninis etapas) V. Kulikauskaitė;
Foto konkursai: ,,Polėkis“, ,,XXI amžius“ – U. Aleksandravičiūtė (paskatinamasis prizas);
Renginiai ir akcijos mokykloje:
,,Nenuoramų“ klubo naujokų krikštynos;
Europos kalbų diena;
Advento popietė su Priekulės klebonu Č. Degučiu;
,,Kalėdinis žvaigždžių paradas“;
,,Meilės dienos paštas“;
Nacionalinis diktantas;
Projektas ,,Žemaičių krikštui 600“;
K. Kuprinskaitės foto paroda.
Gamtos mokslų ir socialinio ugdymo pasiekimai:
Matematikos ,,Kengūra“ rajono dešimtuke;
Istorijos ,,Kengūra“ – A.Viržintas auksinis diplomas;
Gamtos mokslų ,,Kengūra“ – 10 mokinių;
Konkursas ,,Vanduo ir jo naudojimas – 2014” – K. Kuprinskaitė;
,,Pažink Italiją“ – A.Viržintas;
S. Vaitiekūno Klaipėdos krašto olimpiada – A. Viržintas;
Kompiuterinio atviruko konkursas ,,Žiemos fantazija“ – M.Kuliešai padėkos raštas.
Rajono organizuotos olimpiados ir konkursai:
6 – 9 klasių istorijos olimpiada – P.Petkevičius – 1 vieta; A. Viržintas – 2 vieta;
,,Mano gaublys” – A.Viržintas – 1 vieta; D. Bružas – 2 vieta; P. Petkevičius – 2 vieta; L. Gužauskis – 2 vieta.
Renginiai ir akcijos mokykloje:
Sausio 13- osios akcija „Atmintis gyva, nes liudija…“;
„Protų mūšis- 2014“, skirtas paminėti Vasario 16- ąją;
„Ar aš tikrai myliu Lietuvą…“ plakatų paroda, skirta Kovo 11- ąjai paminėti;
„Žemės diena“;
Sveikatos stiprinimo diena ,,Mega giga sveikata“ (L. Tiškuvienė);
Tolerancijos savaitė;
Edukaciniai projektai“: ,,Nariuotakojai mokykloje“, ,,Kino busas“,“ Planetariumas mokykloje“ it kt.
Edukacinės išvykos į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Laikrodžių muziejų, P. Domšaičio galeriją, Priekulės tremtinių muziejų ir kt.,
Pažintinės ekskursijos į Kauną, Panemunę, Šiaulius.