Pasiekimai 2012–2013 m m. Gabių vaikų ugdymas
Renginiai rajone | Renginiai respublikoje | ||||
Renginiai rajone | Mokinių skaičius | Mokytojas | Pavadinimas | Mokinių skaičius | Mokytojas |
Meninio skaitymo konkursas | G. Salytė | Č. Mikužienė | „Kalbų kengūra“
(rusų k.) |
I. Stadalninkaitė
E.Galinaitytė |
R. Urmonienė |
„Tramtatulis“ | G. Salytė
R.Reikaitė |
Č. Mikužienė
O. Pociūtė-Perminienė |
„Tavo žvilgsnis“ | E.Rimkus
G.Mikutaitė I.Stadalinikaitė V.Kulikauskaitė K.Skrinskytė G.Gaudinskaitė D.Alminaitė |
R. Urmonienė |
„Protų mūšis“
(anglų k.) |
I. Dirškuvienė | „Azbukovnik“ | G.Dužinas
A.Daukantaitė K.Piščikaitė |
R. Urmonienė | |
Rusų k. festivalis Tytuvėnuose
„Mi za čaem ne skučaem“ |
l.Liekis
G.Salytė V.Kulikauskaitė |
R. Urmonienė | |||
„Kalbų kengūra“
(anglų k.) |
K. Jablonskis
E. Liorančas A. Stonkutė P. Petkevičius L. Topkasov J. Vernoras M. Ambrazaitis E. Jankauskaitė L. Liekis S .Šlepavičius U. Aleksandravičiūtė |
Č. Mikužienė
Diplomas, kelionė į Budapeštą |
|||
„Tavo žvilgsnis“ | E. Jankauskaitė
U. Aleksandravičiūtė |
I. Dirškuvienė | |||
„Kūrybos paukštė“ | 7 klasė | M. Razbadauskienė | |||
„Kūrybos paukštė“ | 5 klasė | O. Pociūtė-Perminienė | |||
„Protų mūšis“ | E.Rimkus,
A.Viržintas, E.Galinaitytė, E.Jankauskaitė, S.Šlepavičius, E.Ylakis |
L. Uktverienė | „Istorijos kengūra“ | L. Gužauskis
P. Petkevičius A. Viržintas (auksinis d) E. Galinaitytė E. Jankauskaitė K. Langas L. Liekis |
L. Uktverienė |
„Velykinių piešinių konkursas“ | 5-6 klasės | V.Skliuderienė | |||
„Geografijos olimpiada“ | G. Mikutaitė
E. Rimkus A. Viržintas D. Bružas G. Kupetis |
I. Knašienė | „Tavo žvilgsnis“ | D. Alminaitė
G. Gaudinskaitė G. Mingėlaitė |
V. Stumbrienė |
Matematikos „Olimpiada“ | P. Petkevičius
3 vieta- respublikinis Šiauliuose |
L. Burbulienė | „Žemaičių krikštui 600” | D. Alminaitė
G. Gaudinskaitė G. Mingėlaitė |
V. Stumbrienė |
Matematikos olimpiada | K. Keraminas | D. Tomkevičienė | „Kryždirbystės menas Žemaitijoje“ | D. Alminaitė
G. Gaudinskaitė G. Mingėlaitė |
V. Stumbrienė |
„Sveiki dantys“ | M. Narkutė
G. Zumbrickaitė F. Mažeikaitė E. Rimkutė S. Stasiulytė |
R. Radavičienė
I. Rimšienė |
Matematikos „Kengūra“ | K. Keraminas
G. Kaktaitė J. Bružas J. Bunokas R. Kazlauskaitė |
D. Tomkevičienė |
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ | 3-4 klasė | R. Radavičienė | Matematikos „Kengūra“ | M. Narkutė
G. Zumbrickaitė D. Gaubas F. Mažeikaitė F. Gedrimaitė J. Vendelis L. Zajauskas L. Sinkevičius E. Rimkutė |
R. Radavičienė |
„Garsų vaivorykštė“ | G. Mikutaitė 6 kl.
G. Kaktaitė 4 kl. A. Mačiulskytė 4 kl. E. Rimkutė 3 kl. M. Narkutė 3 kl. F. Mažeikaitė 3 kl. L. Razmaitė 3 kl. G. Zumbrickaitė 3 kl. D. Salytė 2 kl. A. Stankutė 4 kl. |
A. Lingvenienė | Kūrybinis konkursas
„Lietuvos vaikai kuria“ |
M. Narkutė | R. Radavičienė |
„Eko drąsa“ | V. Kulikauskaitė | V. Stumbrienė | |||
„Pavojinga žemė“ | I. Stadalninkaitė
E. Rimkus G. Mikutaitė |
V. Stumbrienė
I. Knašienė |
|||
„Eko akademija“ | V.Kulikauskaitė
G.Gaudinskaitė S.Mingėlaitė G.Mingėlaitė |
V.Skliuderienė
V. Stumbrienė I. Knašienė |
|||
„Žaliosios mokymosi aplinkos“:
„Dumblių įvairovė“
„Retieji ir nykstantys augalai“ |
G. Mingėlaitė
G. Salytė E. Galinaitytė
A. Viržintas G. Kupetis |
L. Buikienė | |||
Fotokonkursas gamtos apsaugos tema „Išvalykime pasaulį“ | U. Aleksandravičiūtė | H. Šurkus | |||
„Mes rūšiuojam“ | 3 klasė | R. Radavičienė | |||
„Augu skaitydamas“ | M. Narkutė
G. Zumbrickaitė F. Mažeikaitė D. Gaubas E. Rimkus |
R. Radavičienė
Kvietimas į baigiamąjį renginį Vilniuje |